Topic: O czym nie mogę zapomnieć przy kompletowaniu wyprawki?

Dzień dobry. Jestem młodą kobietą i spodziewam się pierwszego dziecka. Nie ukrywam, że jestem przerażona, ponieważ nie mam najmniejszego doświadczenia związanego z opieką nad dziećmi. Ponadto partner, gdy tylko dowiedział się o ciąży odszedł ode mnie. Jestem zdana tylko na siebie, dlatego z całych sił proszę was o podpowiedzi, co jest ważne, a nie jest oczywiste jeśli chodzi o wyprawkę? Dziękuję

Re: O czym nie mogę zapomnieć przy kompletowaniu wyprawki?

Bardzo mi przykro z powodu twej sytuacji. Nie będę lepiej pisała co myślę o ojcu dziecka. Jeśli chodzi o zakupy, to ważne są podkłady higieniczne. Przydają się do zabezpieczenia na przykład łóżeczka przed zamoczeniem przez dziecko. Wejdź na stronkę http://www.patiimaks.pl/kategoria/podklady-higieniczne i zorientuj się jakie podkłady są na rynku oraz w jakich cenach.

Należy pamiętać też, że bardzo ważny jest dobór odpowiedniego fotelika samochodowego. To spora inwestycja, dlatego należy dobrze przemyśleć zakup. Mogę pani polecić świetny fotelik, ale ten model posłuży dopiero po przekroczeniu przez dziecko 9 kilogramów. Czas szybko leci, więc ani się pani obejrzy, a już o będzie fotelik dla was. Nazywa się fotelik Romer King Plus i jest naprawdę komfortowy, bezpieczny i w przystępnej cenie.

Z takich nieoczywistych rzeczy, które się przydają to polecam podgrzewacz do butelek. Jest to bardzo wygodne urządzenie, które umożliwia podgrzanie na przykład mleka do optymalnej temperatury w kilka chwil. Na stronce mojego ulubionego sklepu znajdzie pani różne modele, Podaję linka http://www.patiimaks.pl/kategoria/podgrzewacze. Zyczę powodzenia!

Zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami na forum. Podkłady i podgrzewacz mam, używam i twierdzę, że są ważne. Trzeba jednak też pamiętać o sobie! Krem na rozstępy, maść na obolałe sutki, majtki poporodowe, stanik do karmienia to tylko niektóre przykłady. Lista jest długa.