Topic: Potrzebny pomysł na łazienkę!

Witam. Powoli przymierzam się do remontu domu. Przydałoby się zacząć od lazienki, bo obecnie jest w najgorszym stanie ze wszystkich pomieszczeń. Co byście mi doradzili? Co polecacie, a czego raczej unikać? Zapraszam do dyskusji!

Re: Potrzebny pomysł na łazienkę!

Hej, nie wiem co ci odpowiedzieć, bo temat jest bardzo szeroki a wybor poszczegolnych elementow czy materialow jest olbrzymi. Jeśli ja mialbym robić lazienke jeszcze raz to na pewno postawilbym na kamien dekoracyjny bo wyglada wprost rewelacyjnie. Popatrz sobie na https://www.e-budujemy.pl/kamien_naturalny_dekoracyjny_elewacyjny,4100k i w ogóle na całe e-budujemy bo pomyslow jest tam mnostwo.

Re: Potrzebny pomysł na łazienkę!

Podstawą w łazience jest wanna, umywalka i muszla klozetowa, bo z tego się najczęściej korzysta dlatego powinieneś na te elementy przeznaczyć najwięcej budżetu, a reszte sobie dobrać.

Re: Potrzebny pomysł na łazienkę!

Nawet nie powiedziałeś jaką kwotę chcesz przeznaczyć na remont więc trudno cokolwiek Ci polecić. Najlepiej zacząć od wanny, bo zajmuje najwięcej miejsca. Jak już sobie ją umieścisz reszta pójdzie gładko. Stawiałbym na prostokątne dlatego ze zawsze wygodnie się z nich korzysta i można ładnie obudować - https://www.e-budujemy.pl/wanny_prostokatne_sanplast,6634k a poza tym cenowo wyglądają chyba najkorzystniej.

Re: Potrzebny pomysł na łazienkę!

Hej! Jeśli będziesz wybierał umywalkę, to polecam Cersanit. Dobrze wykonana, powierzchnia się nie ściera i cały czas pozostaje błyszcząca no i najważniejsze – nie żółknie pomimo, że palę papierosy w łazience.

Re: Potrzebny pomysł na łazienkę!

A jak plasują się ceny umywalek cersanitu? Z tego co się orientuję do najtańszych nie należą.

Re: Potrzebny pomysł na łazienkę!

To nie wiem gdzie szukałeś : ). Za około 130 zl kupisz juz ladna umywalke - https://www.e-budujemy.pl/umywalki_meblowe_cersanit,7911k jednak zależy czego szukasz, bo umywalki meblowe są oczywiście droższe.

Re: Potrzebny pomysł na łazienkę!

Są droższe, ale ładniej wyglądają i oszczędzają dużo miejsca. Jeśli masz małą łazienkę to nie ma nad czym się zastanawiać. Pozdrawiam.