Topic: Jaki obraz lub fotografia pasuje do wnętrza eleganckiego biura?

Dzień dobry. Po remoncie swojej kancelarii poszukuję czegoś, co ożywi jej wnętrze. U znajomego w biurze widziałem wydrukowany obraz panoramy miasta, w którym ma siedzibę. Chciałbym w ten sposób trochę ożywić to pomieszczenie. Gdzie znajdę jakieś obrazy albo zdjęcia pasujące do eleganckiego stylu?

Re: Jaki obraz lub fotografia pasuje do wnętrza eleganckiego biura?

Może wartoby było samemu oszukać jakiegoś zdjęcia albo obrazu który się tobie podoba, wydrukować i oprawić? Nie wiem czy jakiś gotowy wzór będzie pasował do kancelarii.

Są bardzo estetyczne i eleganckie obrazy, tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać! Polecam ci zajrzeć na http://www.decorshop.eu/produkty/fotoobrazy naprawdę duży wybór! Te obrazy na płótnie wyglądają super, tak jakby to był normalny obraz a nie wydruk- mam dwa takie u siebie w mieszkaniu. Poza tym są bardzo lekkie i łatwo je zawiesić, a to duży plus.

Rzeczywiście bardzo ładnie wyglądają. Co myślicie o tych w sepii? Jako klienci któryś by wam się szczególnie spodobał?

wszystkie ładnie wyglądają ale do biura poleciłabym w sepii lub w czerni i bieli. Z tego katalogu tam hmm... ten z maszyną drukarską jest super!