Topic: Wiecie gdzie w Poznaniu kupię porządny rower??

Mam w zasadzie dwa wymagania: model który sprawdzi się na długie dystanse plus rozsądna cena. Czy ktoś z was kupował taki lepszy rower w Poznaniu i wie gdzie??

Re: Wiecie gdzie w Poznaniu kupię porządny rower??

Z kilkorgiem znajomych wybieramy się często w weekendy na rowerowe wycieczki i każdy z nas ma dość dobry rower. Ja swój zamówiłam przez stronę http://bikefun.pl/rowery-kross-vento ale wiem, ze ten sklep ma też stacjonarną bazę w centrum Poznania, a znajomi sobie chwalili doradztwo i serwis. No i co do roweru polecam albo ten z linka czyli Kross Vento albo ewentualnie pomyśl o wytrzymałym Krossie Trans Africa. Oba modele bardzo solidne i w zasadzie uniwersalne. Dobre na długie podróże

Skoro Ci zalezy na cenie to może decathlon albo intersport? Tam mają prawie wszytsko- rowery też i to reklamuja je jako porządne i wytrzymałe. Nie wiem tylko jak z serwisem potem

ja na twoim miejscu najpierw bym się zorientował po cenach w internecie a potem w sklepach takich normalnych- w necie najczęściej to samo jest taniej, tyle że np. ja lubie coś zobaczyć, dotknać wiec musisz się zdecydować sam