Topic: Certyfikat z angielskiego dla córki

W tym roku moja córka postanowiła, że zdobędzie certyfikat z angielskiego, który jak twierdzi, przyda jej się na przyszłość ponieważ ma w planach studia lingwistyczne. Ze względu na to że jest obecnie w liceum a jej angielski jest na poziomie średnio-zaawansowanym szuka dla siebie odpowiedniego egzaminu. Czy mogli byście doradzić gdzie szukać informacji o egzaminach językowych?

Re: Certyfikat z angielskiego dla córki

Witaj. Informacji na ten temat możesz szukać na fce.pl. Biorąc pod uwagę jej poziom zaawansowania, wydaje mi się, że najlepszym egzaminem będzie dla niej egzamin FCE Cambridge English. Wstępnie powinna się zorientować jak wygląda przykładowy egzamin FCE aby wiedzieć czego się spodziewać. FCE jest jednym z najbardziej popularnych egzaminów językowych w Polsce i jest uznawany przez wiele instytucji edukacyjnych na całym świecie.

A czy orientujesz się gdzie może się do takiego egzaminu przygotować oraz gdzie takie egzaminy zdawać?

Jasne. Wszystko odbywa się w ośrodkach egzaminacyjnych, których w Polsce jest trochę. Wystarczy zadzwonić i zorientować się w temacie, dane adresowe i kontaktowe znajdziesz np. na stronie fce.pl w zakładce centra egzaminacyjne.

Dzięki za tak wyczerpujący temat. Mam już wszystkie niezbędne informacje .