Topic: Obrazy olejne – czy są kosztowne?

Czy zakup kilku obrazów olejnych do mieszkania będzie bardzo kosztowny? Biję się z myślami bo fototapety nie są jakieś drogie, ale za to obrazy olejne to jest jednak styl i kunszt, sam nie wiem na co się zdecydować.

Re: Obrazy olejne – czy są kosztowne?

Przecież można w sieci sprawdzić sklepy sprzedające obrazy i przekonać się ile to kosztuje. Prościej się chyba nie da jak chce poznać ceny.

Jak chcesz oryginalne obrazy znanych artystów no to wiesz, kilkanaście milionów zaskórniaków to chyba trzeba mieć tongue A tak serio to typowe reprodukcje czy autorskie dzieła mniej znanych osób można kupować naprawdę tanio i nawet kilka obrazów nie powinno stanowić większego problemu, zależy też jaki masz budżet, wiadomo że fototapeta jest duuużo tańsza, ale czy lepsza to kwestia gustu już.

Ja mam kilka obrazów okazjonalnie kupionych na targach staroci, kosztowały mnie dosłownie grosze i raczej nie są od jakichś znanych osób, ale pięknie się prezentują. Mało tego, dla mnie wielką zaletą jest fakt, że taki obraz wygląda po prostu staro, to dodaje sporo ciekawego klimatu.

Oglądałem już w sieci ofertę obrazów na ściany i faktycznie ceny bardzo pozotywnie mnie zaskoczyły, chyba jednak zdecyduję się właśnie na takie rozwiązanie,

Generalnie nic nie stoi na przeszkodzie, aby na przykład połączyć sobie topowe obrazy olejne z chociażby ładną grafiką w formie fototapety. Wydaje mi się, że też powinno się dobrze prezentować.