Topic: Sklep meblarski w lubuskim potrzebny.

Witajcie! Od dłuższego czasu poszukuję jakiegoś dobrego sklepu na obszarze woj. Lubuskiego. Rzecz w tym, że te ogólnopolskie sieci akoś do mnie nie przemawiają. A zależy mi na tym, by to były oryginalne i ładnie wykonane meble. Jesteście w stanie poratować jakąś radą?

Re: Sklep meblarski w lubuskim potrzebny.

Hej kolego! Wiem, że w Zielonej jest fajny sklep na Nafotowej, ale nawet niespecjalnie musisz się tam wybirać, bo to sklep internetowy (tu: http://meble24sklep.pl/6-o-nas), więc katalog masz na sieci smile Kwestia tego, że nie pamiętam, jak się nazywa ;( Jak sobie przypomnę, to dam znać! smile

a kupowałaś tam coś kiedyś?

W sumie nawet całkiem niedawno, jak szukałam jakiegoś solidnego stołu do kuchni, to właśnie u nich znalazłam dokladnie to, o co mi chodziło. Nie była t jakaś tam decha pozbijana gwoźdźmi, tylko porządny, solidny stół, a ja takiego w kuchni potrzebuję, bo bardzo dużo rzeczy na nim przygotowuję smile

Ja chyba wiem, o którym sklepie koleznaka mówi. Ja też tam kupiłem meble młodzieżowe dla syna i jest bardzo z nich zadowolony. Przede wszystkim są solidne, a takie, jak kupowałem po sieciówkach, to szybko drzwi opadały i trzeba było je non stop regulować. Tu nie ma najmniejszego problemu.

Wyszukałem go po adresie, jaki koleżanka podała. Rzeczywiście, wygląda to porządnie i przede wszystkim nowoczesne umeblowanie, na czym najbardziej mi zależy. Wielkie dzięki za pomoc smile Trzymajcie się!