Topic: Montaż rolet elektrycznych, gdzie znajdę?

Dzień dobry, chciałbym zamontować sobie rolety elektryczne. Potrzebny mi fachowy monter, taki który zrobi dobrze i mnie nie oskubie. Możecie mi kogoś polecić?

Re: Montaż rolet elektrycznych, gdzie znajdę?

Świetnych monterów rolet znajdziesz tutaj http://cerchem.com.pl/serwismontaz/. Będziesz mieć szybko, niezwodnie i w dobrej cenie. Nie ściemniają są naprawdę ok. Montują nie tylko rolety, ale też okna i drzwi i bramy. Poszukaj opinii na ich temat. Są naprawdę spoko.

Bardzo dobra firma, montowali mi rolety elektryczne. Fajna sprawa z tymi roletami są naprawdę w porzo. Wszystko mogę ustawić jednym kliknięciem. To jest takie wygodne. Nawet sobie nie wyobrażałam, ze tak to będzie wyglądać. Bradzo fajne, polecam.

Jest dużo fajnych monterów, ale jednak najlepiej brać z polecenia. Masz wtedy największą szansę że będzie ok pod każdym względem.

Jasne, ja polecam firmę którą linkowałam. Robili też drzwi u sąsiada i też było wszytsko git. Nie wiem czy wiesz,a le zazwyczaj firmy, które są widoczne w inernecie sa dużo lepsze, bo negatywne opinie o nich też byłyby bardziej widowczne, wiec muszą się bardziej starać, by zadowolić coraz bardziej wymagających klientów.

Tak, wiadomo.