Topic: Cykl imprez sponsorowanych, potrzebuję materiały promocyjne

Witajcie. Prowadzę własny klub i jakiś czas temu dostałem propozycję współpracy z jednym z producentów alkoholu. Chcemy zrobić cykl kilku imprez innych niż wszystkie. Nie będę wdawał się w szczegóły tego wszystkiego ale na ten moment szukam firmy która jest mi w stanie dostarczyć torby papierowe z moim nadrukiem.

Re: Cykl imprez sponsorowanych, potrzebuję materiały promocyjne

Znam firmę która może dla ciebie coś takiego zrobić ale wszystko zależy też od tego co w tych torbach ma się znaleźć i jak bardzo będzie złożony projekt tego nadruku. Wysyłam ci namiary na firmę która to robi, w razie jakichkolwiek pytań możesz się śmiało kontaktować albo ze mną albo poprzez formularz dostępny na stronie wink

Jeżeli chodzi o sam nadruk to nie będzie tam nic skomplikowanego, kwestia tylko tego że chcemy aby był w kolorze. Co do samych torebek to będą tam jakieś gratisy od firmy, coś w stylu butelek z jakimiś dobrymi trunkami, koszulki, perfumy i podobne. Nic nadzwyczajnego wink

Jakiś czas temu zamawiałam małe torebki z papieru na stronie domapak.com. Jeżeli zależy ci na czymś sprawdzonym i w dobrej jakości to warto sprawdzić tą firmę. Nie jest to może największy producent na rynku ale właśnie to czyni ich godnymi polecenia. Do każdego zamówienia przykładają duża wagę i zawsze wszystko jest zrobione na czas wink

Również korzystałam z usług firmy. Akurat dla mnie firma dostarczała torebki na wino. Jakiś czas temu mieliśmy akcję promocyjna w naszej restauracji i do każdego zamówienia powyżej stu złotych klient dostawał butelkę dobrego wina gratis smile Oczywiście nie obyło się bez torebek z logiem restauracji xd

Nie słyszałem wcześnie o tej firmie. Może ktoś wie jakiś jest czas realizacji? Chodzi też o to że może się okazać że takich torebek będzie za mało i będzie trzeba w przeciągu tygodnia dodrukować jeszcze kilkaset sztuk smile

W takim wypadku to już kwestia indywidualnego dogadania. Nie mam pojęcia jak firma stoi z czasem i liczbą zleceń ale musiał byś ich poinformować że może być taka sytuacja wink Myślę że wszystko jest do dogadania wink