Topic: W jaki sposób zapisać się na pielgrzymkę?

Siemka. Pomyślałem sobie ostatnio ze warto byłoby pojechać na pielgrzymke. Nigdy nie uczestniczyłem w takich akcjach, z kościołem też mi nie po drodze, ale coś mi mówi że nie zaszkodzi spróbować. Jak mogę się zapisać?

Re: W jaki sposób zapisać się na pielgrzymkę?

Dużo ludzi jeździ na pielgrzymki organizowane przez lokalne parafie. Polecam jeslizalezy ci najbardziej na duchowych przeżyciach i wyjazdach do najbliższych miejsc kultu. Jesli zaś bardziej zalezy ci na dalszej podróży, powiedzmy za granicę, to dobrze skorzystać z katolickiego biura pielgrzymkowego online. Organizują bardzo ciekawe wyjazdy w niskich cenach, można zobaczyctrocheswiata i jednoczesniedowiedziecsieczegos nowego o wierze smile. Mam już grupke „pielgrzymkowych znajomych” jak to sama nazwałam i zwykle zapisujemy sie razem.

Re: W jaki sposób zapisać się na pielgrzymkę?

A nie wiesz moze czy organizują wyjazdy do Fatimy? Napaliłem sie na to miejsce ale ani moja parafia ani pobliskie niczego narazie nie organizują.

Re: W jaki sposób zapisać się na pielgrzymkę?

Oczywiście że organizują pielgrzymki do Fatimy. Sama byłam dwa razy wiec moge zdać ci relacje i dokładnie opisać jaki jest program big_smile. Jak bedzieszchcial to napisz na priv smile. A tak ogólnie to chwalę sobie wyjazdy za świetną organizację i profesjonalnych przewodników. Czas jest bardzo dobrze wykorzystany do ostatniej minuty ale jednoczesnie nie ma jakiejs gonitwy i zmeczenia.