Topic: Czego szukacie w sklepach medycznych?

jak w temacie - czego szukacie w sklepach medycznych? Czy spełniacie swoje oczekiwania? Dla mnie sklep medyczny to powinno być takie miejsce, gdzie można kupić dobrej jakości sprzęt medyczny i dowiedzieć się więcej na jego temat. Gdzie ktoś będzie umiał fachowo doradzić i będzie zarażać dobrym nastrojem…

Re: Czego szukacie w sklepach medycznych?

jestem z Poznania i ostatnio kupowałem środki dezynfekcyjne - ABA MEDICA S.A. jest chyba przykładem takiego naprawdę dobrego sklepu z odpowiednim podejściem do klienta. Wysłuchali, poradzili, uśmiechnęli się. Mają też sklep online i można zamówić sobie coś przez Internet. Korzystaliśmy z tego biorąc opaski gipsowe http://abamedica24.pl/113-opaski-gipsowe i towar bardzo szybko dotarł do domu.;)

i jeśli chodzi o pończochy przeciwżylakowe Veera - ABA MEDICA S.A. też potrafi ładnie doradzić. Stan moich nóg od razu znacznie się poprawił, a wcale nie zapłaciłam za to tak wiele.;) i cenię sobie sprzęt ortopedyczny online - ABA MEDICA S.A. daje szansę, by wszystko spokojnie sobie obejrzeć w domu i zamówić. Wiadomo, że jak ktoś jest bardzo chory to raczej nie da rady śmigać po mieście po zakupy…;)

właśnie, też tak uważam, kupowanie online jest świetnym rozwiązaniem dla chorych osób, które nie mogą same swobodnie wychodzić z domu. Wystarczy trochę poklikać i odebrać towar od kuriera. I do tego zawsze idzie zaoszczędzić. Sama jestem zdrowa, ale lubię robić zakupy przez Internet:D.

dziękuję za komentarze. Przyjrzę się temu sklepowi.;)