Topic: Pomysły na materiały dydaktyczne dla nauczycieli pracujących w nauczaniu zintegrowanym

Witam, czy ktoś z was może mi podpowiedzieć, w jakie materiały dydaktyczne dla nauczycieli pracujących w nauczaniu zintegrowanym można się zaopatrzyć? Zaczynam dopiero swoją przygodę z tym tematem, a chciałabym się dobrze przygotować do lekcji;)

Re: Pomysły na materiały dydaktyczne dla nauczycieli pracujących w nauczaniu zintegrowanym

Jak szukasz oryginalnych materiałów dydaktycznych dla nauczycieli to osobiście polecam ci sklep internetowy planszedydaktyczne.pl. Ja tam osobiście robie zakupy. Nawet podzielę się z tobą linkiem: http://planszedydaktyczne.pl/;)) Przejrzalam wiele ofert, ale ta akurat mnie jakos najbardziej urzekla. Pracuje tez z dziećmi niepełnosprawnymi i podobnie jak ty chciałam te lekcje wzbogacić wlasnie o jakieś tego typu rzeczy. Niektóre tematy łatwiej dzieciom wytłumaczyć na podstawie kolorowych rysunków smile zdaje to egzamin, polecam smile

Re: Pomysły na materiały dydaktyczne dla nauczycieli pracujących w nauczaniu zintegrowanym

Super, wielkie dzięki.

A czy tylko dla takiego nauczania sa tam materiały dydaktyczne dla nauczycieli?

Nie, mają bardzo duży wybór plakatów, plansz z innej tematyki. A coś konkretnie by cię interesowało?

Z przyrody jakaś fajna grafika.

Myślę, że będzie wink