Topic: Co zrobić, aby konwersja w sklepie internetowym była jak najwyższa?

Witam serdecznie! Sluchajcie ostatnio przeczytałem informację, ktora mnie bardzo zdziwiła a mianowicie, ze spora cześć sklepów internetowych ma bardzo niską konwersję nawet ponizej jednego procenta i tak sie zastanawiam, co zrobic aby konwersja w sklepie internetowym była jak najwyższa?

Re: Co zrobić, aby konwersja w sklepie internetowym była jak najwyższa?

Konwersja coż to takiego bo nie jestem w temacie?

Jest to tak zwane działanie poządane jakiego oczekuje kazdy własciciel sklepu internetowego od potencjalnego klienta.

Aaa czyli wszystko sprowadza się do tego, w jaki sposób zwiększyć obrót i ilosc zamówień w sklepie internetowym, mogłam sie domyslic:D

Hej w duzym uproszczeniu tak, ale konwersja w sklepie internetowym to cos więcej, to np. utożsamianie się z marką, zapisanie sie do newslettra, częste odwiedziny strony czy zarejestrowanie konta w takim sklepie, o to zeby konwersja w sklepie była jak najwyzsza trzeba szczególnie dbac, np. poprzez uproszczenie procedur zakupowych czy atrakcyjne opisy produktów, to zadziwiające o czym pisze kolega, ze niektore sklepy online mają konwersje ok 1 procenta.

Świadczy to o niskiej świadomości właścicieli sklepów na temat tego, jak wazna jest konwersja w sklepie internetowym i że warto przeznaczyc środki na to aby ją zwiększyć, poprzez maksymalne uproszczenie zakupów czy fachową obsługe, to wcale nie jest drogie a może przyniesc wymierne korzyści.

No tak tu chyba zgadzamy sie wszyscy ale jak to zrobic żeby konwersja w sklepie internetowym była jak najwyższa?

Aby zwiekszyć konwersję w sklepie internetowym trzeba zdać się na profesjonalistów, którzy zaprogramują Twą strone tak, aby robienie zakupów było bardzo proste a strona przyciągala swoja atrakcyjnością, na http://jash.pl/ zapoznasz sie blizej z ofertą firmy, której programiści proponują unikalne rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta, jak np. migracja danych czy usprawnienie menu głównego, to sprawi ze konwersja w sklepie internetowym będzie wyzsza a klienci będą mieć do Ciebie zaufanie.