Topic: Cięcie laserem w Białymstoku – u kogo warto zamówić?

Dzień dobry. Jestem z Białegostoku i pracuję w niedużej firmie. Dostałem od mojego szefa misję znalezienia kogoś z naszej okolicy (w gre wchodzi całe województwo podlaskie) kto byłby w stanie wykonać serie elementów metalowych, idealnie identycznych. Konieczne będzie wykonanie całego konturu oraz kilku otworów, a co do materiału, to będzie to typowa stal nierdzewna. Ogólnie jak o tym czytałem, to najsensowniejsze wydaje się cięcie laserem w tym przypadku. Potwierdzacie? A jeśli tak, to gdzie to mogę zlecić za sensowną cenę?

Re: Cięcie laserem w Białymstoku – u kogo warto zamówić?

Nie mam znajomości w Białymstoku ale jestem operatorem takiego lasera do metalu i mogę ci zapewnić że obecnie to jest chyba najbardziej precyzyjna metoda obrobki metalu. Serio nie znam lepszej. Wiadomo że niektóre rzeczy da się wykonać tradycyjnym skrawaniem ale jednak najlepsze efekty daj laser

Tak samo mi powiedzieli właśnie niedawno w zakładzie obróbki metali. Nie ma to jak laser obecnie, bo to działa bardzo szybko, jest bezpieczne i ostatecznie rzeczywiście da się uzyskać planowany kształt z największą dokładnością.

Dobra, dobra, wierzę wam panowie. A co z tym Białymstokiem? Chyba da się tutaj kogoś znaleźć kto się specjalizuje w laserze, skoro obecnie tyle osób go wybiera…

No może i jest, chociaż osobiście zamawiałem w Warszawie.

A ja właśnie u nas! Niższe ceny, a jakość wykonania identyczna, więc wcale się nie wachałem żeby postawić na firmę z Podlasia. Zamówiłem zatem cięcie laserem w Białymstoku u tej firmy - http://br-technology.pl/. Absolutnie mnie nie zawiedli, bo zlecenie zostało wykonane nawet przed czasem, a do tego nie było żadnych problemów ze wszystkimi moimi indywidualnymi wymaganiami. Jak dla mnie to firma na medal

Brzmi ok, ale konkretnie do mojego zlecenia – wiesz czy wykonują cięcia laserowe na stali nierdzewnej? A jeśli tak, to ile to kosztuje?

Ja pracuję z aluminium, także nie wiem jak ze stalom, ale myślę, że nie będzie problemu. Ceny też są dobierane do konkretnego zamówienia, więc trudno się wypowiadać, ale tak z zasady to moim zdaniem wycenili nisko i na pewno nie przepłaciłem