Topic: Sprawdzony poznański sklep z plisami i żaluzjami

Sprawdzony poznański sklep z żaluzjami i plisami – proszę o namiary, numer telefonu albo adres stronki domowej. Zależy mi na dobrej jakości i usługach dodatkowych wymiarowania i montazu. Bardzo proszę o odpowiedzi, z góry dziękuję.

Re: Sprawdzony poznański sklep z plisami i żaluzjami

Poszukaj w marketach budowlanych. Nie wiem jak jest z montażem i wymairowaniem bo sam robię takie rzeczy ale jak odpowiednio zagadasz to nie powinno być problemu.

Co to znaczy odpowiednio zagadać? Albo usługa jest albo nie ma i tyle. Na buzie dziś właściwie niczego nie da się załatwić. Zamiast tracic czas w budowlanym lepiej bedzie zamówić tu - https://sundeco.com.pl/PL-H15/plisy.html bo oprócz dużego wyboru i fajnych cen mają ładne plisy Poznań do tego jest terenem na którym możesz zamówić wymiarowanie i montaż. Zadzwoń do nich podpytaj o szczegóły bo dla siebie zamawiałam rok temu wiec cos sie moglo zmienić ale wątpię. Pozdrawiam i powodzenia!

Własnie o to chodziło. Nie zamontuje sama tych rolet, nie dam rady po prostu a prosić się kogoś w budowlanym też mi nie pasuje. Zdecydowałam się na sklep ktory polecasz, dzieki.