Topic: Praca opiekun osób starszych Niemcy.

znam niemiecki i tak się zastanawiam nad wyjazdem do pracy… chodzi mi o opiekę nad seniorami. Macie jakieś porady, wskazówki? Co trzeba mieć w sobie, by się odnaleźć w tej pracy?

Re: Praca opiekun osób starszych Niemcy.

a lubisz pracować z osobami starszymi?:) ja bardzo. Wcześniej pracowałam w hali produkcyjnej i mnie to męczyło… ciągle to samo, brak kontaktu z ludźmi, rozwoju. Wyjechałam do Niemiec i tutaj każdy dzień jest inny, uczę się języka, widzę, że moja pomoc jest doceniana – super!

po raz pierwszy wyjechałam rok temu jako opiekun osób starszych Niemcy to bogaty kraj i nie da się ukryć, że jak się trafi do dobrej rodziny warunki pracy są naprawdę bardzo przyzwoite. Wiarygodne, uczciwe oferty pracy można znaleźć sobie na przykład u tego pośrednika: http://laxocare.pl/oferty-pracy/. Bardzo polecam, na pewno nie wyślą cię w złe miejsce.:)

dzięki za link, obejrzę sobie zaraz te oferty.:) lubię pracę z ludźmi, z seniorami też dobrze się dogaduję, jestem cierpliwa i otwarta.

to na pewno masz predyspozycje.:) jeszcze przydaje się znajomość języka, ale nad tym można popracować. Chociaż przepraszam, napisałaś, że znasz, mój błąd.:D ja znałam baardzoo słabo, ale trochę determinacji i sobie dobrze poradziłam. I fajnie, jeśli umiesz coś dobrego ugotować. Moi Niemcy uwielbiali polską kuchnię.;)