Topic: Coś szybkiego na przeziębienie.

nie mogę sobie teraz pozwolić na chorowanie. Czekają mnie bardzo ważne projekty w pracy i sprawy rodzinne… znacie może jakieś dobre sposoby na przeziębienie? Czy warto kupować sobie coś z apteki, jeśli tak to co konkretnie?

Re: Coś szybkiego na przeziębienie.

ja zawsze łączę medycynę naturalną z czymś z apteki.;) obowiązkowo miód, imbir, czosnek, herbata z dzikiej róży. A do tego gripex. Na mnie działa, więc może i tobie pomoże?

zgadzam się, gripex uratował mnie z niejednej trudnej sytuacji. wejdź sobie na stronę https://www.aptekagemini.pl/group/gripex to popatrzysz co jest dostępne w aptekach i jak się stosuje. Ogólnie absolutnie warto czytać ulotki i stosować się do zaleceń producenta. Tylko wtedy gripex będzie skuteczny. I medycynę naturalną warto dodać jak najbardziej.

jeszcze grzane piwo dobrze rozgrzewa w chorobie.;) ale to chyba nie przed tymi projektami. Saszetki z apteki działają, nawet smak mają coraz bardziej znośny

dzięki za porady. Spróbuję sobie coś kupić, no i ten miód i imbir… żona już coś kombinuje w kuchni.;)