Topic: Pozycjonowanie strony internetowej - jak sprawdzić wyniki?

Czy ktoś się tutaj orientuje, jakie narzędzia udostępnia się klientowi po to, żeby zobaczył, jakie wyniki osiągnęła firma pozycjonująca stronę?

Re: Pozycjonowanie strony internetowej - jak sprawdzić wyniki?

Przede wszystkim pozycjonowanie strony internetowej przeprowadza się w oparciu o statystyki, wiec raportowanie jest bardzo proste. Z reguły klienci otrzymują po prostu raport na przykład za miesiąc działania. Częściej nie ma sensu, bo tą różnicę nieraz ciężko byłoby zauważyć. Pozycjonowanie stron internetowych i wyniki jakie temu towarzyszą można też śledzic na różnych panelach dedykowanych. Spytaj o to swojego dostawcę.

Re: Pozycjonowanie strony internetowej - jak sprawdzić wyniki?

Spytam, spytam

Re: Pozycjonowanie strony internetowej - jak sprawdzić wyniki?

Tylko uważaj, bo według mnie w cenniku za pozycjonowanie stron internetowych nie powinno być żadnych dodatkowych opłat. Klient ma prawo przecież znać ogólne wyniki. Te oczywiście i tak będą zauważalne w formie większego ruchu na stronie. Cennik pozycjonowanie stron w internecie powinien być zawsze jasny dla klienta. I tak się własnie dzieje, jeśli klient podejmuje współpracę ze sprawdzoną agencją marketingu internetowego, których na rynku nie brakuje.