Topic: Gdzie w poznaniu kupić rower?

Witam, od dłuższego czasu zbieram się by kupić sobie porządny rower. Mieszkam w Poznaniu i interesują mnie sklepy w okolicy. Czy ktoś mógłby mi doradzić, gdzie najlepiej nabyć fajny sprzęt? No i oczywiście jaki model wybrać?

Re: Gdzie w poznaniu kupić rower?

Mi osobiście podobają się rowery beachcruiser Poznań jest miastem, w którym nie będzie trudno znaleźć taki model. Rowery te są pomysłem amerykańców. Niby były stworzone do jeżdżenia po plaży, ale można ich używać również w innych warunkach. Nie da się ukryć, ze mają niepowtarzalny styl. Są bardzo wygodne, a to ma ogromne znaczenie, jeśli chcesz dużo jeździć.

Rzeczywiście fajny model. Chciałabym taki wypróbować, zanim bym go kupiła. Popytam znajomych, może ktoś da mi się przejechać.

Ja szaleję za rowerkami MTB. Są genialne. Najbardziej uniwersalne ze wszystkich. dają radę do dojazdów do pracy, ale są tez spoko na wypady w góry. A jeżeli chodzi o sklep, to moim ulubionym poznańskim sklepem jest Super Sportowy. Znają się na tym sprzęcie, jak nikt inny. Aż zazdroszczę im takiej wiedzy specjalistycznej.

A jaki rower polecalibyście do triathlonu?

Do triathlonu najlepszy będzie rower szosowy w Poznaniu ostatnio startowałem na takim sprzęcie. No i pobiłem swój życiowy rekord. Oczywiście dużo trenowałem, ale nowy sprzęt też miał znaczenie. Komfort jest bardzo ważny w takich startach.

Tak, słyszałem, ze na przełąjówkach najefektywniej pokonuje się duże dystanse. też muszę sobie taki kupić.

Dla mnie jest też ważny komfort jazdy, w długim starcie. Kiedy mnie boli tyłek zawsze gorzej jadę. Wyeliminowanie takich szczegółów dużo zmienia. 

Widzę, ze taki rower jest w zasięgu moich możliwości finansowych. jeżeli rzeczywiście jest taki dobry, to chyba w niego zainwestuję. Przyda mi się do startu w następnym triathlonie. Widzę, po kolegach, że kiedy zmienili sprzęt, od razu przyspieszyli. Może rzeczywiście coś w tym jest.