Topic: Boję się badań..

Cześć. Panicznie się boję badań lekarskich.. ktoś zna na to radę? Byłem kiedyś w jednym zakładzie zdrowia i tak mnie tam potraktowali, że mam straszne opory teraz żeby kontynuować swoje leczenie neurologiczne ;(

Re: Boję się badań..

Współczuję. Ja znam świetnego neurologa z Krakowa, który naprawdę bardzo mi pomógł i świetnie mnie potraktował. Potrafił nie dość, że dostrzec pewne problemy i schorzenia u mnie, to jeszcze czuję, że pod jego zaleceniami jest ze mną coraz lepiej wink

Ja A możez dać namiary na niego i ogólnie na jakiś zakład zdrowia z Krakowa?? Bo akurat mam niedaleko tam i może się tam przeniosę z leczeniem

No jasne, proszę http://www.nzozrevita.pl/ pod tym linkiem znajdziesz dokładny opis wspaniałego zakładu zdrowia wink Ma naprawdę super ofertę i wspaniałych lekarzy. Idź do nich im szybciej tym lepiej, żeby nie utrwalić w głowie urazu do lekarzy itp.

Panowie, nawet nie wiecie jak przez swoją dyskusję mi pomogliście. Od dawna chcę zrobić profesjonalne badania USG brzucha i nie wiedziałem gdzie iść.. ale wydaję mi się, że nzorevita.pl będzie dla mnie najlepszym wyjściem też, także dziękuję za wzmiankę o tym miejscu!