Topic: Dobry sklep z oświetleniem… pilnie

Witam. Szukam dobrego sklepu z oświetleniem. Wiem, że na tym forum jest trochę osób, co jest w temacie, że tak to ujmę i może akurat coś fajnego ktoś z Was mi poleci? Będę wdzięczny za fajne rekomendacje takich sklepów wink to jak, ktoś będzie w stanie coś fajnego polecić?

Re: Dobry sklep z oświetleniem… pilnie

Ja ostatnio kupowałem oświetlenie led do pokoju i bardzo fajne się sprawiły wink ogólnie to mogę super zarekomendować ten sklep, bo jeszcze niedawno zamawiałem tam też belki świetlówkowe i też bardzo na plus wink świetny sklep, gdzie można zamówić towary tego typu za naprawdę niskie pieniądze. Po co szukać po necie i przepłacać..

Re: Dobry sklep z oświetleniem… pilnie

Akurat ostatnio kupiłam sporo żarówek halogenowych z jednego super sklepu i wszystko na plus. Szybka transakcja, szybko wysłali wszystko itp. także naprawdę na plus wink jak ktoś chce to warto zamawiać od nich wink

Re: Dobry sklep z oświetleniem… pilnie

Też akurat potrzebowałem osprzętu elektroinstalacyjnego i też od nich zamawiałem. Porówanłem sporo ofert i ten sklep ma jedną z lepszych ofert.. bo naprawdę, tanio i produkty też naprawdę bardzo dobre.

Re: Dobry sklep z oświetleniem… pilnie

To już wiem do którego sklepu się zwrócę, żeby zamówić komplet plafonierów wink fajnie, że takie tematy powstają bo czasem strasznie ciężko się samemu dokopać do jakieś fajnej oferty wink a tu wchodzę, czytam wątek i voila wink wiem już gdzie, co i jak zamówić wink mega na plus.