Topic: Zajęcia dla dzieci w czasie wakacyjnym

Dzień dobry. Okres wakacji to ciężki czas dla pracujących rodziców dzieci w wieku szkolnym. Razem z żoną nie ma nas kilka godzin dziennie w domu i w czasie wakacji nie mamy z kim zostawiać naszych pociech. Są to dzieci jeszcze w podstawówce, więc nie wchodzi w gre zostawianie ich samych w domu. Opiekunkę zawsze można wynająć, ale nie chcemy, aby cały dzień siedziały w domu i nic nie robiły. Znacie jakieś fajne obozy, kolonie, wycieczki czy cokolwiek innego, na co moglibyśmy je wysłać, aby fajne spędziły sobie wolny czas?

Re: Zajęcia dla dzieci w czasie wakacyjnym

Witaj. Możliwości zapewnienia dzieciom rozrywki w okresie wakacyjnym jest bardzo dużo. Proponuje Ci wysłać dzieci na jakiś obóz nad morzem czy w górach. Moja córka jechała kiedyś na zieloną szkołę organizowaną przez firmę WakacjeOK – super program, porządni opiekunowie i dużo atrakcji dla dzieci. Organizują także obozy letnie, radzę sprawdzić ofertę.

Re: Zajęcia dla dzieci w czasie wakacyjnym

Witam. Też mam podobny problem co ty. Moja żona wymyśliła dla naszych dzieci półkolonie Poznań oferuje ich bardzo dużo, więc nie ma problemu z wyborem. Poszukując natrafiliśmy na tą firmę, którą podała moja przedmówczyni i naprawdę spodobała mi się ich oferta