Topic: W jaki sposób zapisać się na pielgrzymkę?

Siemka. Pomyślałem sobie ostatnio ze warto byłoby pojechać na pielgrzymke. Nigdy nie uczestniczyłem w takich akcjach, z kościołem też mi nie po drodze, ale coś mi mówi że nie zaszkodzi spróbować. Jak mogę się zapisać?

Re: W jaki sposób zapisać się na pielgrzymkę?

Dużo ludzi jeździ na pielgrzymki organizowane przez lokalne parafie. Polecam jeslizalezy ci najbardziej na duchowych przeżyciach i wyjazdach do najbliższych miejsc kultu. Jesli zaś bardziej zalezy ci na dalszej podróży, powiedzmy za granicę, to dobrze skorzystać z katolickiego biura pielgrzymkowego online. Organizują bardzo ciekawe wyjazdy w niskich cenach, można zobaczyctrocheswiata i jednoczesniedowiedziecsieczegos nowego o wierze smile. Mam już grupke „pielgrzymkowych znajomych” jak to sama nazwałam i zwykle zapisujemy sie razem.

A nie wiesz moze czy organizują wyjazdy do Fatimy? Napaliłem sie na to miejsce ale ani moja parafia ani pobliskie niczego narazie nie organizują.

Oczywiście że organizują pielgrzymki do Fatimy. Sama byłam dwa razy wiec moge zdać ci relacje i dokładnie opisać jaki jest program big_smile. Jak bedzieszchcial to napisz na priv smile. A tak ogólnie to chwalę sobie wyjazdy za świetną organizację i profesjonalnych przewodników. Czas jest bardzo dobrze wykorzystany do ostatniej minuty ale jednoczesnie nie ma jakiejs gonitwy i zmeczenia.