Topic: Tanie usługi transportowe

Najtańszy sposób na przewiezenie mebli w Warszawie. Prosze o podpowiedzi.

Re: Tanie usługi transportowe

Pożyczyć samochód, a do noszenia mebli „zatrudnić” silniejszych członków rodziny.

Jeśli masz samochód z hakiem, możesz wypożyczyć małą przyczepę roboczą i na niej przewieźć wszystko.

A nie lepiej profesjonalna firma? Tu znajdziesz potrzebne informacje http://transportwiki.com.pl/oferta/uslugi-transportowe/. Czasami samodzielny przewóz sprzętu może się okazać bardziej kosztowny, poza tym łatwo coś uszkodzić. Lepiej umówić ekipę, która zabezpieczy meble specjalną folią, przewiezie porządnym samochodem transportowym, wszystko wniesie do mieszkania. Niektóre firmy pomagają też w pakowaniu.

Korzystałem z Transport Wiki przy okazji przewozu sprzętów firmowych do nowego biura. Wszystko odbyło się szybko i sprawnie. Z tego, co wiem to firma specjalizująca się m. in. właśnie w usługach transportowych dla biur.

Pomysł z wynajęciem przyczepki nie jest zły, o ile masz do czego ją podczepić. Natomiast stracisz przy tym sporo czasu i energii, a jeśli nie masz od kogo pożyczyć przyczepy, tylko musisz wynająć, to cenowo niewiele oszczędzisz, a ryzyko uszkodzenia jednak większe, a nie wiem, czy opłaca się ubezpieczać meble tylko na czas przeprowadzki. Polecam standardową firmę przeprowadzkową.