Topic: Oryginalny prezent - jak wybrać?

Cześć. Myślę że wszystkim przyda się poruszenie tematu wyboru prezentów na różne okazje. Nie wiem jak wy ale dla mnie to jest zawsze droga przez mękę, nieważne jak znam daną osobę i jaka to okazja to zawsze jest milion kwestii ktore trzeba rozwazyc i watpliwosci nawet jak juz cos sie znajdzie. A jak wy wybieracie prezenty?

Re: Oryginalny prezent - jak wybrać?

To wychodzi w rozmowach. Każdy ma jakieś zainteresowania, wiele razy miedzy wierszamuslyszysz co mu albo jej się podoba a potem wystarczy to znaleźć. W razie waptliwosci lepiej zarzucić temat ponownie i podstepemsie wywiedzieć co i jak big_smile. U mnie zawsze działa, chociaż wymaga to umiejetnoscisluchania i skupiania uwagi wink

hej wybór prezentów nie jest łatwy z tym się chyba każdy zgodzi, a paradoksalnie im znamy kogoś lepiej tym trudniej coś wybrać ;]. Mam tak że jak czegoś nie wiem to zawsze szukam informacji w necie, tak też było z pomysłami na prezent. Trafiłem na taki poradnik, który o dziwo jest bardzo inspirujący i pomocny. Myślę że lepiej bedzie jak lekko zmienimy ten temat i powymieniamy się własnie takimi artykułami, blogami czy poradnikami bo z nich naprawdeduzomoznasie dowiedzieć.

Niestety nie znam żadnego poradnika w tych sprawach ale to co wrzuciłeś rzeczywiście jest ciekawe. Już na samym początku pojawiły mi się fajne pomysły, nawet na prezent dla ojca co zawsze jest wyzwaniem dla wszystkich w domu tongue.

Mój ojciec to człowiek typu „nie marnujcie na mnie pieniedzy” ale w tym przypadku tez znalazlemmase pomysłów dzieki artykułowi.

Zgadzam się na zmianę, nawet lepiej czytać artykuły niż przerzucać się pomysłami.