Topic: Gdzie się można nauczyć pierwszego tańca w Warszawie?

Cześć. Jest ogólenie taki problem, że biorę ślub. Znaczy nie ślub tu jest problemem, tylko wesele, na którym musimy pierwszy taniec zatańczyć z moim za chwilę już mężem. Ale my razem takie sztywniaki jesteśmy, że chyba nawet nigdy nie zdarzyło się nam razem zatańczyć. Macie jakieś miejsca może, w których można się tańca nauczyć?

Re: Gdzie się można nauczyć pierwszego tańca w Warszawie?

Skąd ja to znam. Też to z żoną przeżywaliśmy, ale na szczęście trafiliśmy na miejsce, w którym nas nauczyli tańczyć i świetnie na tym wyszliśmy, więc jak chcesz to znajdę namiary na to miejsce i będziecie też mam mogli razem sobie pójść i się nauczycie do czasu Waszego wesela

Tak, bardzo bym chciała, bo mnie ta sytuacja z tacem już zaczyna dołować, a jednak trzeba gościom ten pierwszy taniec wspólny chociaż pokazać, więc mam nadzieję, że wszystko pójdzie po mojej myśli jednak i się nauczymy

Jeśli chodzi o pierwszy taniec Warszawa może naprawdę dużo zrobić i ja polecam wejść na http://www.risingstars.com.pl/oferta/ku … szy-taniec to zobaczysz właśnie taką ofertę jednej ze szkół tańca, gdzie te tańce są ułożone w taki sposób, że można się nauczyć różnych rodzajów. Pierwszego na wesele też tongue

To prawda. Ja też korzystałam z kursów tańca Rising Stars i byłam zadowolona. Tak jak kiedyś byłam chodzącym drewnem i nie potrafiłam się ruszać, tak teraz jest mnie naprawdę trudno zdjąć z pariektu, bo mi pokazali, ile taniec może sprawić przyjemność

Ojej, jakie to wszystko urocze co mówicie <3 Dziękuję bardzo,  w takim razie się tam wybieram z narzeczonym i mam nadzieję że ten taniec też nam wyjdzie smile