Topic: Czy kursy języków obcych naprawdę są skuteczne?

Siemka, co sądzicie o kursach językowych? Czy naprawdę są tak skuteczne jak piszą w necie i np bo miesiący mogłabym rozmawiać w obcym języku? Pytam bo chciałabym wyjechać na sezonówke do Niemiec ale bez znajomoscijezyka nie ma to za bardzo sensu. Liczę że może udałoby się po czasie zostać tam na stałe albo przynajmniej na kilka lat i zarobić na mieszkanie. Odpiszcie proszę.

Re: Czy kursy języków obcych naprawdę są skuteczne?

Szczerze to nie znam osoby której kursy by nie pomogły. Miałem znajomego który ewidentnie nie nadawał się do nauki czegokolwiek ale poszedł do szkoły językowej, w miesiac ogarnął niemeicki na tyle że siedzi za granicą już 3 lata i radzi sobie na pewno lepiej niż ja w Polsce tongue. Jak bedzieszszukac intensywnych i niedrogich kursów to polecam - http://akademiawroclaw.pl/oferta/kurs-niemieckiego/. Jak narazie jeżdżę sezonowo na winogrona i dogaduję się w sklepach i z szefem wiec efekty są.

Chodziłam do Akademii Języka Wrocław i mogę wypowiedzieć się tylko pozytywnie bo nauczycieli mają bardzo dobrych, potrafia odpowiedzieć na każde pytanie i prawdziwie pracują z grupą a nie tylko gadają w eter. Bardzo pozytywne doświadcznie które każdemu polecam.

Przepraszam za zmianę tematu ale którą szkołe polecacie jesli chce nauczycsieangielskiego? Zalezy mi na cenie i szybkich efektach, pzdr.

Szkoła o której rozmawiamy prowadzi kursy niemieckie i angielskie, oba na równie wysokim poziomie. Więcej informacji znajdziesz tu - http://akademiawroclaw.pl/oferta/kurs-angielskiego/. Mój znajomy który polecił mi te kursy chodził na angielski i też był zadowolony. Języka nauczył się tak dobrze że bez problemu zamawiał jedzenie w Anglii, gadał z taksówkarzami i w sklepach. Byłam pod wrażeniem bo zawsze uważałam go za nogę do języków.

Jestem własnei taką nogą językową więc troche podniosłaś mnie an duchu. Dzięki za link i info. Pozdrawiam serdecznie.

Nie ma za co, 3maj sie.