Topic: Jak porządnie ugościć swoich gości?

Domyślam się, że temat brzmi co najmniej śmiesznie, ale rzecz w tym, że przyjezdza do mnie rodzina ze stanów. Sporo Luda będzie generalnie pomyślałem, że warto by było z tego tytułu zrobić jakieś większe przyjęcie. Wiadomo, pieczenie, zupy, prawie jak na święta smile Chciałem jednak pomyśleć o jakichś małych rarytasach, którymi możemy się poszczycić. Co byście polecili?

Re: Jak porządnie ugościć swoich gości?

Ja osobiście uwielbiam dziczyznę. To, co z naszych lasów najlepsze zawsze świetnie smakuje smile Kup takiego dziczka, albo inne mięso i wierz mi… goście będą zachwyceni smile Tym bardziej, że np. właśnie smalec z dzika jest PRZEPYSZNY!

Ja to z kolei wiem, jak bardzo mi na obczyźnie brakuje naszego chleba. Niby nic wielkiego, prawda? Ale polski chleb bije wszystkie inne na głowę i wierz mi, kiedy Twoja rodzina znów będzie mogła spróbować naszych wyrobów, to oszaleją smile

Nie sposób się zgodzić z moimi poprzednikami, ale ja myślę, że kolega przy okazji chce pokazać trochę klasy, prawda wink? Dlatego, jeśli mogłabym coś zasugerować, to kawior. Tym bardziej, że można go dostać teraz w atrakcyjnych cenach.

Hmmm… mam przez Was zagwozdkę tongue ale powiem szczerze, że z tym kawiorem do końca przekonany nie jestem. Raz, że pwnie gdzieś z Chin ściągany, dwa, że nie wiadomo na ile to kawior, a nie jakieś dodatki.

Otóż widzisz kolego. Teraz można bez problemu kupić, uwaga!, polski kawior! Który jest wprost wyborny. Możesz mi wierzyć lub nie, ale jak sobie wejdziesz pod ten link: http://esturian.pl/, to dowiesz się, że w Polsce są profesjonalne hodowle jesiotrów. Ta, którą Ci podałam, produkuje kawior z certyfikatem na podstawie CITES (czyli można rzecz, że to hodowla ekologiczna).

Przyznam się, że mnie tym bardzo zainteresowałaś smile A powiedz mi, jak to wygląda? Tj są jakieś różne rodzaje tych kawiorów? Czy jak?

Jest kilka różnych smile Ja osobiście najbardziej lubię klasyczny Noble Siberian – nie jest słony, ma bardzo intensywny smak. W połączeniu z dobrą wódką – istna bajka, możesz mi wierzyć smile Generalnie jednak, jeśli chcesz poczytać o różnych rodzajach kawioru, to po prostu zajrzyj sobie na tę stronę internetową: http://esturian.pl/sklep/. To jest odnośnik bezpośrednio do ich sklepu. Masz tam ceny i opisy tych kawiorów.