Topic: O cenniku tanich przeprowadzek w Warszawie.

Planuję przeprowadzkę z mieszkania w Warszawie pod miasto, do domku rodzinnego. Mam do przewiezienia trochę rzeczy i szukam firmy, która mogłaby mi w tym pomóc. Nie chcę wiele wydawać i bardzo nie podobają mi się ukryte koszty… A wiecie jak to jest, cena niby jest niska, potem okazuje się, że trzeba doliczyć jakieś niespodzianki. Polecilibyście mi jakąś dobrą firmę?

Re: O cenniku tanich przeprowadzek w Warszawie.

Polecam stronę internetową tej firmy http://transport-warszawa.com/cennik/, możesz sobie trochę poczytać, a potem zdecydować się czy chcesz ich pomocy. Uważam, że mają bardzo tani cennik przeprowadzek w Warszawie i w okolicach. Pomagali mi w przeniesieniu jednego z oddziałów firmy i chociaż pracy było sporo, naprawdę nie doliczyli mi żadnych ukrytych kosztów. Solidna marka, polecam.:)

bardzo dziękuję za odpowiedź! Czy ktoś jeszcze zna tę firmę??

tak, transport-warszawa.com ma dosyć tanie usługi przewozowe. Korzystałem już z pomocy innej firmy i ostatnio robiłem większy przegląd cenników w stolicy, ich wydaje mi się najkorzystniejszy. Poza tym zawsze jest solidnie i bezpiecznie, nie trzeba się bać o sprzęt.;) Warto się z nimi skontaktować i dogadać w celu indywidualnej wyceny.

tak zrobię. Widzę, że poza Warszawą stawki nie podskakują im jakoś znacznie, więc może to będzie to. Nie wiem jak zorganizować sobie tę przeprowadzkę…

z doświadczenia powiem, że lepiej działać na spokojnie i robić sobie listy zadań do wykonania.;)

właśnie, listy to dobra rzecz. Poza tym przy okazji przeprowadzki możesz  zrobić generalne porządki – tak naprawdę dopiero wtedy okazuje się jak wiele rzeczy jest niepotrzebnych, zepsutych, nieużywanych. Całą resztę po prostu bezpiecznie popakuj w kartony i resztę załatwi za Ciebie firma, cokolwiek tam masz do przewiezienia.

zauważyłam, że przeprowadzka pomaga w porządkach.;) nie miałam pojęcia, że tyle rzeczy wyląduje w koszu…