Topic: Doświadczony fotograf produktowy z Częstochowy pilnie poszukiwany, ktoś pomoże?

Dzien dobry, kochani pomóżcie, jestem na przymusowym urlopie i nie wiem kiedy póde do pracy, więc otwieram butik internetowy i pilnie poszukuje fotografa produktowego w Częstochowie, który fachowo porobi zdjęcia moich produktów, zeby klienci mogli zapoznać się z moim asortymentem i obejrzec go w sieci. Pomóżcie!

Re: Doświadczony fotograf produktowy z Częstochowy pilnie poszukiwany, ktoś pomoże?

Nie rozumiem kompletnie o co tu chodzi, przeciez nie będziesz z każdym produktem latac do fotografa zeby robił zdjęcia towarów, sama musisz to jakoś sobie zorganizować.

Re: Doświadczony fotograf produktowy z Częstochowy pilnie poszukiwany, ktoś pomoże?

Głupoty opowiadasz, dobrze jest mieć dobrego fotografa który zajmuje się fotografia produktowa, ja polecam Ci firmę Foto Kreatywni, to profesjonaliści w kazdym calu, wszystko zależy tez jaki asortyment będziesz miała w sklepie, bo jak np. ciuchy czy bizuterie to dobrze mieć atrakcyjną modelkę która odpowiednio wyeksponuje towar, ale to już dogadasz z fotografem.

A czy ja mogłabym wybrać dziewczynę która będzie eksponowac moją bieliznę i ciuchy?

Wydaje mi się ze tak, ale o takich szczegółach to już porozmawiasz z nimi, zresztą na sesje umówi się z Tobą profesjonalny fotograf produktowy Częstochowa to miasto skąd główne pochodzą klienci firmy ale nie tylko. A jeśli interesują Cie przykładowe zdjęcia produktów zrealizowane przez firmę to obejrzysz je na http://www.foto-kreatywni.pl/portfolio/produktowa tam też znajdziesz kontakt do firmy, adres telefon i maila.

A jak ja mam sklep online z zabawkami to taki fotograf produktowy tez mi zrobi profesjonalne fotografie zabawek, bardzo mi zależy zeby były naprawdę fachowe bo potrzebuję do gazetki.

Oczywiście ze tak, muszę przyznac ze współpracuję z polecaną firmą, mam nawet stały rabat a ich fotograf produktowy jest naprawdę kapitalny, fotografie wózków i zabawek wykonanych przez niego są jak żywe zreszta sama obejrzysz na podanej stronie internetowej.

Chciałbym zrobic niespodzianke żonie i zaprosic ja z okazji urodzin na profrsjonalna sesje zdjęciowa w terenie moge liczyc na fotografa z polecanej firmy?

Jak najbardziej firma realizuje sesje zdjęciowe z różnych imprez, jak chrzciny śluby czy też z innych ważnych wydarzeń, więc na pewno możesz umwic żonę na sesję zdjęciowa w plenerze, powodzenia.