Topic: Firmy zajmujące się chłodnictwem na Śląsku - kogo warto polecić?

Drodzy forumowicze, szukam firmy ze Śląska, która pomoże mi w stworzeniu odpowiedniego systemu chłodniczego. Prowadzę hurtownię leków i musimy odpowiednio wyposażyć drugą chłodnię, aby móc rozszerzyć działalność. Możecie pomóc w tej sprawie?

Re: Firmy zajmujące się chłodnictwem na Śląsku - kogo warto polecić?

A dokładnie o jaki rodzaj system chłodzenia chodzi? Jaka technika wchodzi w grę? Musisz powiedzieć coś więcej to może będę w stanie pomóc.

Szczerze powiedziawszy to jestem kompletnie zielony w takich sprawach, więc nie jestem w stanie odpowiedzieć na te pytania. Szukam po prostu firmę, która zajmuje się chłodniami od dawna i będzie w stanie zaoferować fachową pomoc.

To niestety ja również nie mogę udzielić konkretnej porady.

Sprawdź koniecznie stronę https://klimapoint.pl/chlodnictwo/. To firma, która zajmuje się właśnie takimi sprawami o jakie pytasz. Dodatkowo pod tym linkiem znajdziesz wszystkie informacje o rodzajach systemów chłodzenia oraz wielu innych sprawach. Chłodnictwo na Śląsku to dziedzina, na której zna się niewielu specjalistów, więc raczej trudno będzie Ci znaleźć kogoś lepszego.

A jak wygląda serwis? Faktycznie jest tak dobrze? Dla firmy farmaceutycznej jest to niezwykle ważne.

Jest lepiej niż mogłoby się wydawać. Wszelkie usterki są usuwane bardzo szybko. Ponadto zawsze stawiają priorytetowe awarie ponad innymi - wiadomo, że inaczej potraktują awarię w chłodni z lekami oraz żywnością, a inaczej problem z domowym klimatyzatorem.

Dobra, dzięki za pomoc, chyba mnie przekonałeś:)