Topic: Jak najskuteczniej leczyć stopę cukrzycową?

Od lat moja mama zmaga się z cukrzycą a ostatnio bardzo daje jej się we znaki otwarta rana na stopie która nie chce się goić. Mimo diety stan się cały czas pogarsza sad. Chciałabym jej jakoś pomoc i szukam jakiejś mądrej i skutecznej metody na wyleczenie albo chociasz znaczne złogodzenie dolegliwości. Może mi ktoś pomóc? Gubie się w informacjach, jest ich mnóstwo ale czy są rzetelne?

Re: Jak najskuteczniej leczyć stopę cukrzycową?

Faktycznie jest to poważny problem, bo z tego co słyszałem leki to nie wszystko a sama dolegliwość jest na tyle poważna, że może doprowadzić do śmierci.

Fachowo to się nazywa stopa cukrzycowa i leczenie jej nie jest wcale łatwe. Ojciec mojej znajomej zgłosił się na leczenie stopy cukrzycowej w  centrum w Katowicach i powiem wam, że był pozytywnie zaskoczony podejściem do problemu. Polega ono na zastosowaniu zarówno leków konwencjonalnych jak i między innymi ozonoterapii. Jest to metoda pomagająca usprawnić transport tlenu do najbardziej oddalonych tkanek organizmu własnie dzięki ozonowi.

Znam ten ośrodek i mogę go naprawdę polecić. Dla mnie oprócz leczenia było bardzo ważne to, że poświęcono mnóstwo czasu na nauczeniu mnie jak dbać o ranę, na jakie zmiany w wyglądzie nogi powinnam zwracać uwage, co jeść a czego unikać. Czułam po prostu, że komuś na mnie zależy.

A czy mogła bys mi powiedzieć jak trudno się do nich dostać?

No ja nie czekałam długo, wpisz w wyszukiwarkę Arkadia-Med w Katowicach i tam na stronie będziesz miała ich namiary, najlepiej zadzwonić i dowiedzieć się.

Bardzo wam dziękuję za pomoc, biore się za szukanie.

Życzę zdrowia twojej mamie.

Dziękuję, dam znać czy się dostałyśmy.