Topic: Prace licencjackie z finansów – gdzie poszukać porządne materiały źródłowe?

Promotor mojej pracy licencjackiej wyraźnie dał mi do zrozumienia, że w tematach dotyczących banków potrzebne jest wiele danych źródłowych, które mają dać obraz omawianej tematyce. Niestety banki jak strzegą pewnych danych w dużą starannością i niestety nie mam do nich dostępu. Moze ktoś z Was wie, jak wyciągnąć takie dane, a może ktoś byłby w stanie napisać część lub całość mojej pracy?

Re: Prace licencjackie z finansów – gdzie poszukać porządne materiały źródłowe?

Dziwisz się, że banki nie chcą dawać takich informacji smile)) Niby wszystko w porządku bo potrzebuje ich student, ale tak naprawdę to nikt nie jest pewny tego, czy w końcu konkurencja nie zrobi z nich pożytku. A pracę to myślę, że ktoś Ci napisze...

Ja to bym nawet wiedziała kto..., bo w tej branży to akurat twojredaktor.pl jest najlepsza i to praktycznie we wszystkich dziedzinach. Więc jeśli masz potrzeba realizacji takiej pracy to śmiało do nch się odezwij...

No a z finansów też pomagają?

Oczywiście, że tak, praktycznie wszystkie tematy mają w jednym paluszku. Właśnie na tym polega umiejętność pisania pracy, że bez względu na tematykę jesteś w stanie napisać porządną analizę oierając się na dostępnych źrodłach. A wierz mi, że akurat te osoby dostęp do źrodłowych informacji mają wyśmienity...

No i tym też zdobywają rynek. Jak chcesz ich poszukać to zobacz tutaj http://twojredaktor.pl/praca-licencjacka-finanse i zobacz z czego tworzą prace licencjackie finanse, administracja, prawo, czy tematy techniczne, wszystk jest do napisania.

No zapomniałeś napisać, że to wszystko za całkiem rozsądne i nieduże pieniądze.