Topic: Na jakich zasadach organizuje się czarter jachtu w Sardynii?

Znalazłam firmę która zajmuje się wynajmem łodzi tylko moje pytanie jest takie, czy istnieje możliwość wynajęcia takiej łodzi bez posiadania specjalnych uprawnień i czy ewentualnie można sobie wziąć kogoś kto będzie z nami pływał?

Re: Na jakich zasadach organizuje się czarter jachtu w Sardynii?

Może i można tylko wydaje mi się że jest to trochę wbrew samej koncepcji wyjazdu. Z tego co się orientuje ta są łodzie na które nie potrzeba patentu więc lepiej chyba tak to załatwić niż pływać z kimś obcym tongue

Dokładnie jak kolega mówi. Osobiście dziwnie by było załatwić czarter jachtu żeby przez tydzień pływać z kimś kogo się kompletnie nie zna. Chyba że miało by być to na zasadzie powrotu do tego samego portu i nocowania w hotelu wink

Wejdź na http://www.pasat-charter.pl/czartery-ja … dynia.html i tam masz możliwość wynajęcia jachtu. Oni organizują czarter jachtu w Sardynii jak i wielu innych miejscach więc na pewno też odpowiedzą na nurtujące cię pytania wink

Masz jakieś doświadczenie w związku z tą firmą? Nie za bardzo orientuję się w temacie takiego wynajmu więc chciała bym raczej kogoś sprawdzonego.

Ja razem ze znajomymi robimy sobie takie wyprawy i wynajmujemy łodzie. Są specjalne maszyny przygotowane dla amatorów gdzie nie potrzeba specjalnych uprawnień. Kwestia tylko czy akurat ta firma posiada coś takiego u siebie.

Możesz sobie wziąć kapitana na pokład tylko po pierwsze jest to drogi koszt a po drugie, jeżeli mają to być rodzinne wakacje to raczej słabo wam się będzie spędzać czas. Polecam poszukać jakiejś małej żaglówki bez zbędnych uprawnień wink