Topic: Co nam daje nawiązanie współpracy z architektem wnętrz?

Od jakiegoś czasu żona wierci mi dziurę w brzuchu, żebym wziął fachowca do urządzenia domu. Nie słyszałem, żeby ktoś z moich znajomych to robił więc i my powinniśmy sobie dać z tym radę. Chciałbym poznac waszą opinię na ten temat. Będę wdzięczny.

Re: Co nam daje nawiązanie współpracy z architektem wnętrz?

Jakiś czas temu to chyba nawet nikt o tym nie słyszał, ale teraz świat się zmienił i ludzie coraz częściej korzystają z pomocy fachowców w dziedzinie architektury i dekorowania przestrzeni mieszkalnej. Więc może warto posłuchać żony?

No ale to dodatkowy koszt w i tak już obciążonym budżecie. Budowa trochę kosztowała a jak wiadomo wykończenie jest jeszcze droższe.

To wszystko racja, ale weź pod uwagę fakt, że jeśli zrobisz teraz coś co się nie sprawdzi, to będziesz musiał to niedługo przerabiać. To także koszt, i to niemały. Architekt wnętrz posłucha twoich oczekiwań i podpowie jak jeszcze można by poprawić funkcjonalność pomieszczeń, dobierze kolorystykę i oświetlenie. Pooglądaj sobie realizacje projektów tutaj:
http://www.mo-architekci.pl/, a potem powiedz, czy żona nie ma racji smile.

Albo zrób inaczej – skontaktuj się z tą pracownią i niech ci zrobią wycenę projektu. Ona jest bezpłatna. Jak będzie za drogo zrezygnujesz.

No chyba się przeciw mnie sprzysięgłyście. Ok., tak mogę zrobić.   

Brawo ty smile. A może wcale nie będzie drogo i zdecydujesz się na projekt?

Najpierw muszę się przekonać, czy podołam takiemu wyzwaniu.