Topic: Wiecie czy w jakies aptece internetowej dostane dermokosmetyki i kremy do twarzy na przebarwienia.

Dzień dobry forowicze, a tak całkiem na poważnie to przychodzę tutaj do was ze swoim problemem żeby może poradzic się was lub ewentualnie dowiedziec się od was gdzie wy kupujecie tego typu dermokosmetyki do twarzy. Z tego wszystkiego zapomniałam wspomnieć, o tym, że moim największym kompleksem i jednocześnie rzeczą z, która się zmagam od bardzo dlugiego czasu sa moje przebarwienia czyli większe lub mniejsze plamki bądź ciapki rozpowszechnione na calej mojej twarzy lacznie oczywiście z szyja. Zna ktos tego typu kosmetyki bądź ewentualnie orientuje się w aptekach internetowych?

Re: Wiecie czy w jakies aptece internetowej dostane dermokosmetyki i kremy do twarzy na przebarwienia.

A wiatm Ciebie również forowiczko, jeśli chodzi o przebarwienia skorne, to akurat na mojej twarzy nie występują natomiast mam ogromny problem z zaczerwienieniami, które występowaly na mojej twarzy odkad tylko mogę pamiętac. Próbowałam roznych kosmetykow licząc na, to, ze może ktorys wreszcie mi pomoze no, ale niestety dopiero po jakis 10 latach zmagania się z tym problememem znalazłam ten odpowiedni.Weszłam na stronke internetowa mojej apteki to znaczy tej w, której najczęściej zaopatruję się w lekarstwa czy roznego typu tego rzeczy online i maja oni zakładkę dermokosmetyki na przebarwienia czy cos w ten deseń zaraz ci podlinkuje: http://www.apteka-internetowa-24.pl/cat … ebarwienia posprawdzaj sobie, to wszystko i mam nadzieje, ze jest tam cos co mogloby ci jakos pomoc.

Re: Wiecie czy w jakies aptece internetowej dostane dermokosmetyki i kremy do twarzy na przebarwienia.

Dziękuje smile

Hej, ja również chciałbym mieć pytanie bądź moc je zadac czy cos.. Czy posiadaja w ofercie tejze apteki o, ktorej wyzej pisałam nefrocal tabletki. Nie wiem czy, to cos da czy na cos się przyda, ale jest szesdziesiat tabletek w jednym opakowaniu.

Czesc, sorki, ze dopiero teraz, ale wlasnie wróciłam do domu. Maja już ci pokazuje to znaczy wysylam adres haha:     http://www.apteka-internetowa-24.pl/nef … letek.html daj znac czy o, to Tobie chodzilo. Pozdrawiam smile

Tak dokładnie o, to wielkie dzieki kochana, pozdrawiam również i zycze milego wieczorku smile