Topic: Dobrej jakości fototapeta piłkarska to pokoju dziecka

Witam wszystkich. Potrzebuję dobrej jakości fototapety z motywem piłkarskim do pokoju dziecka. Dajcie namiary na coś niedrogiego i w dobrej jakości żeby cały ten trud dał w miare dobry efekt.

Re: Dobrej jakości fototapeta piłkarska to pokoju dziecka

Nie ma sensu inwestować w pokoje dziecinne bo zanim się obejrzysz mały bedzie już nastolatkiem. Piłka nożna może go wtedy zupełnie nie interesować i co zrobisz? Zrywanie, umieszczanie drugiej czy przemalowywanie? Wiesz ile to roboty?

Zanim dzieciak podrośnie to i tak trzeba coś ze ścianami zrobić. Wątpię żeby były niepomazane, albo nie uszkodzone, a poza tym i tak co 3-4 lata trzeba wszystko odmalować. Ta dyskusja zmierza zupełnie w złym kierunku.

Nie no pewnie, jak dorośnie to najwyżej zerwe i już. Przecież to żaden kłopot bo miałam już fototapete w salonie a teraz mam pomalowane na biało. Nawet nie musiałam kupować płynu do sciagniecia kleju bo wodą zszedł bez zadnego szorowania.

Cześć. Zgadzam się w 100%, nic nie jest na lata wiec nie ma co patrzec z perspektywą 5 letnią. Co do twojego pytania to fototapety piłkarskie można znaleźc na przykład tu - http://naklejkomania.eu/97-fototapety-sport . Kupiłam w tym sklepie coś podobnego do pokoju malucha i flizelinową do sypialni. Efekt super, trwałość też, a to wszystko za śmiesznie małe pieniadze.

Dziekuje bardzo za odpowiedź i link smile. Obgadam z mezem co wybrać i zamawiamy.