Topic: Taśma led 230v - jakie długości są dostępne?

Mam pytanie odnośnie taśm ledowych w różnych kolorach. Jakie długości można kupić w sklepach, bo miejsc do instalacji mam co najmniej kilka w domu, ale nie wiem jak to można doapswać.

Re: Taśma led 230v - jakie długości są dostępne?

Moja droga taśma ledowa jest dostępna praktycznie we wszystkich długościach. Wszystko przez to, że jest możliwość łączenia poszczególnych odcinków. Oczywiście też i w drugą stronę to działa, czyli po prostu można dociąć takie odcinek jaki nam odpowiada. Do każdego masz zasilacz i możesz podłączyć swobodnie do prądu, bo tych wersji na baterię jeszcze nie używałem.

No właśnie wiem, że można docinać, tylko za bardzo nie wiedziałam, jakie długości można kupić...

Zazwyczaj w sklepach można dostać maksymalnie jakieś dwa góra trzy metry. Ale zajrzyj tutaj https://www.ultra-elektro.pl/182-tasmy-i-weze-led-230-v i tutaj taśma led 230v może być bardzo długa. Wtedy masz faktycznie możliwość odpowiedniej aranżacji w taśmy w pomieszczeniu. Szczególnie polecam do wszelkiego rodzaju nadbudówek z płyty gipsowej, gdzie dają super cienie i efekt jest ekstra.

Widziałem ostatnio takie taśmy u brata w mieszkaniu. Swego czasu myślałem, że to daje bardzo mało światło, a jak się okazało to może być jedyne wieczorne światło. W salonie sprawdza się doskonale. Brat ma dość sporo powierzchni i całość była odpowiednio okablowana, więc nawiązując do pyutania można kupić praktycznie każdą długość.

Zdecydowanie polecam...

Z taśmami można tworzyć różne kombinacje i to zarówno pod względem kolorów, jak i kształtów, jedynym ograniczeniem jest ludzka wyobraźnia.