Topic: Pilnie potrzebny dobry magik iluzjonista.

Niedługo nasza córka bierze ślub i uradziliśmy wspólnie, że zaprosilibyśmy magika. Córka nie chce tych wszystkich zabaw i gier, które czasami są naprawdę niesmaczne. No i szukamy jakiegoś artystę, który by się zgodził. Jeśli ktoś coś słyszał, dajcie proszę znać.

Re: Pilnie potrzebny dobry magik iluzjonista.

Ja natknąłem się na stronę http://piestrzeniewicz.pl/ i przeczytałem, że ten magik iluzjonista chętnie daje pokazy na różnych uroczystościach, także rodzinnych. A szukałem strony, bo widziałem go w Konstantynowie Łódzkim na pokazie charytatywnym podczas WOŚP i zrobił na mnie spore wrażenie swoją zręcznością, ujmującym usposobieniem i doskonale przygotowanym programem. Wcześniej już widziałem go w jakimś programie telewizyjnym.

To myślisz, że mogłabym spróbować się do niego odezwać?

No a co ci szkodzi, najwyżej odmowi.

Nie odmówi, on po prostu lubi występować i jeżeli tylko termin mu odpowiada, to się zgadza, był na osiemnastce mojego kolegi. Najbardziej podobały mi się warsztaty na koniec pokazu. Pokazywał na czym to wszystko polega i prawie każdy z nas jakiejś sztuczki się nauczył.

Wspaniale, właśnie o to nam chodzi, żeby nam się goście za szybko nie upili, a żeby mieli zajęcie. No i było by to coś oryginalnego.

U nas by to nie przeszło. Magik mógłby być, ale zabawy weselne to podstawa.

No widzisz, każdy ma inne podejście do tego. Młodzi nie chcą i już. A taki pokaz magii to wszyscy chętnie obejrzą.