Topic: Prośba o pomoc – gdzie znajdę dobry sklep Reebok online?

Moja prośba jak w temacie. Chodzi mi po prostu o firmę, w której sami już coś zamawialiście i możecie potwierdzić, że sprzedają oryginalne obuwie. Pierwszy raz planuję zamawiać online bo z kasą krucho, ale nie ma to być kosztem jakości.

Re: Prośba o pomoc – gdzie znajdę dobry sklep Reebok online?

Po pierwsze wybieraj takie platformy handlowe, które od dłuższego czasu działają w sieci, pod tym samym adresem, zawsze bezpieczniej. Po drugiej masz specjalne systemy opiniowania na internecie, możesz tam potwierdzić wiarygodność firmy.

Niby tak, ale ja jakoś nie mam zaufania do tych opinii w sieci, sami wiecie, jak to z nimi dzisiaj jest…

Już po cenach, jakie oferuje sklep Reebok można wiele wywnioskować. Dobra promocja zawsze mile widziana, ale jak masz wrażenie, że cena jest przesadnie niska, to lampka powinna się zapalić. Swoją drogą szukasz czegoś konkretnego? Może będę w stanie doradzić? wink

W sumie póki co to szukam takich butów o delikatnych charakterze sportowym, choć bardziej do codziennego noszenia. Ogólnie potrzebne mi do pracy, cały dzień na nogach i buty muszą być wygodne oraz lekkie, ale do tego muszę też jakoś w nich wyglądać bo kontakt z klientem.

Czyli halówki raczej odpadają big_smile To jeśli mogę coś doradzić, zajrzyj sobie do tej oferty https://ctxsport.com/produkt/buty-adida … ar-shadow/,  dobra cena, ale przede wszystkim buty godne uwagi. Mam naprawdę dobrą opinie o Adidas Tubular, sprawdzają się świetnie w każdych warunkach pogodowych, są lekkie i wykonane z porządnych materiałów. Sam je mam, to wiem co mówię. Do noszenia na co dzień idealne.

Dzięki za sugestię, wyglądają faktycznie bardzo fajnie wink