Topic: Audyt seo – kto wykona ?

Cześć, wiecie może kto może wykonać audyt pod kątem seo, strony sklepu internetowego ? Bo produkty które mam w sklepie, nie są za wysoko w wynikach … I chciałabym to poprawić. Dzięki za polecenia, część polski z jakiej będzie ktoś kto mi taki audyt wykona, nie jest ważna.

Re: Audyt seo – kto wykona ?

Mi oni wykonywali audyt seo https://www.grupa-tense.pl/audyt-seo/ miałem podobny problem do twojego. Strony z produktami po prostu, nie chciały pokazywać się wysoko w wynikach. Po przeprowadzonym audycie i późniejszym zleceniu również im eliminacji błędów i poprowadzeniu  przez nich działań SEO, mogę się pochwalić wynikami w TOP5 a co za tym idzie … sprzedaż sporo wzrosła. Więcej zarabiam nawet w tak trudnym czasie jak obecna sytuacja w kraju i na świecie. Więc mogę polecić bez wyrzutów sumienia ich usługi.

Tez potwierdzam zdanie kolegi @Zygfryd, korzystałem z usług grupy tense i też byłem zadowolony. Do tego fajny sposób raportowania. Wszystko jasne i przejrzyste.

dzięki chłopaki. Postaram się z nimi skontaktować i zobaczę jak to się potoczy. Ale sieci sprawdziłam to też, mają dobre opinie. Więc skorzystam z ich usług.

nie dziękuj, tylko zacznij działać i zarabiać.