Topic: Wstydliwy kłopot w łóżku

Witajcie. Otóż wpisałem się w kiepską statystykę bycia jednym na trzech facetów, którzy mają problem z przedwczesnym wytryskiem. Chciałbym się od was dowiedzieć, co można zaradzić na ten problem. Przy czym proszę o poważne podejście do tematu, w końcu nie jestem z tym problemem sam.

Re: Wstydliwy kłopot w łóżku

Witaj. Sposobów na przedłużenie stosunku u faceta jest sporo, wystarczy poszukać po necie. Na dobry początek może zainteresuj się jakimiś ćwiczeniami, a jeśli to nie pomoże, to wybierz się do apteki.

Ale przed apteką to jeszcze lepiej może żeby wybrał się do lekarza, bo problem nie musi mieć natury czysto fizjologicznej, ale też może być na tle psychologicznym, to wtedy albo tabletki w ogóle nie będą mu potrzebne, albo przynajmniej nie te. smile

Ćwiczeń już próbowałem, z raczej mizernym skutkiem. Rzeczywiście wybiorę się do lekarza, bo widziałem niby jakieś tabletki na Internecie, ale nie wiem, na ile mogę im ufać.

My z mężem znaleźliśmy na Internecie normalnie tabletki i nie bylo z tym problemu, za to satysfakcja jest w pelni gwarantowana. smile

Tak czy inaczej, dla jego spokoju ducha niech lepiej wpierw pójdzie do lekarza.

Dzięki Wam wszystkim serdeczne. Jutro skoczę do apteki, nie będę przynajmniej musiał się zwierzać lekarzowi, a też i nie kupię niczego, co by mi zasszkodziło smile