Topic: Kupujemy lampy do domu

Niedługo wprowadzam się do swojego wymarzonego domu, ale kilku rzeczy jeszcze nie mam. Brakuje mi np. oswietlenia w pokojach. co polecacie do nowoczesnego wnętrza?

Re: Kupujemy lampy do domu

Ja jestem zwolenniczką halogenów, dlatego u mnie są praktycznie w każdym pokoju. Nie znoszę kurzu zalegającego na zyrandolach, dlatego halogeny tak mi odpowiadają. Jeśli nie jesteś przekonany do tego rozwiazania, proponują coś wiszącego do salonu, a do kuchennego wnętrza lampę przysufitową. Będzie i nowoczesnie i funkcjonalnie.

Halogeny są rzeczywiście fajne, ale dosć surowe . Zwłaszcza w dużych pomieszczeniach musi im towarzyszyć jakaś lekko obnizona lampa. Swietnie sprawdzą się nie tylko wiszące żyrandole, ale też lampy plafony. Zobacz w sieci kilka przykladów jak może to wyglądać.

Na halogeny jest już za późno, bo sufity juz zostały przygotowane i pomalowane smile Wole jednak cos klasycznego zwisającego z sufitu.

Żyrandoli jest cała masa, dlatego dasz rade i coś wybierzesz. Sam najlepiej wiesz, czego potrzebujesz i co będzie pasowało do kupionych mebli i koloru scian. Nie zapomnij też zainwestować w lampy solarne ogrodowe. Oświetlony ogrod po zmroku wgląda naprawdę super. Stanowi też swietne miejsce na imprezy ze znajomymi czy przesiadywanie z żoną i oglądanie gwiazd.

W ogrodzie mam już kilka punktow świetlnych, ale nie solarnych. Już się nie mogę doczekac tego przesiadywania na tarasie smile

Piekna sprawa smile