Topic: Wybór pistoletu

Hej. Kupuję pistolet-replikę (no oczywiście, a jaką) dla mojego chłopaka, który interesuje się militariami i marzy o sukcesie w wojsku. Ja jestem w tym temacie zielona trochę i nie chcę mu kupić czegoś, co będzie dla niego po prostu nudne albo nieciekawe albo słabe. Wiec pytanie? Jakie polecie te pistolety. ja sobie zrobiłam wstępną selekcję na tej stronie http://www.taniemilitaria.pl/pl,kategor … e,asc.html i widzię , że te desert eagle są ciekawe i niedrogie, to samo sig sauer. A  nazwy mi się obiły o uszy w filmach i tak dalej więc podejrzewam że byle co to nie jest..

Re: Wybór pistoletu

Jak chłopak taki młody to mu lepiej kup kulki do pistoletu na kulki, czyli magazynek mid-cap, żeby sobie chłopak krzywdy nie zrobił. to nie są żarty. W tym sklepie tam jest teraz akurat pojemność 120 i to w zupełności wystarczy. To jest dobrze wykonane, bo te kule w tym nie brzęczą więc jest to poczucie realizmu.

Co ty gadasz gościu dziewczynie w głowie mieszasz kupuj mu wypasioną beretę!!!! wtedy to się chłopak ucieszy jakby  w totka wygrał!! faceci to mają we krwi! facet majsterkowicz i myśliwy i wojownik to jest to  a nie tam jakiś księcioseksualny

Kolegę tu ładnie poniosło. Ale w jednym się zgodzę – dobra replika będzie lepsza niż pistolet na kulki czy tam jakiś magazynek do niego, no dajcie spokój, panowie...

Mój chłopak też ma hopla na punkcie broni. Ja mu kupiłam na zajaczka właśnie to Desert Eagle. Czasem dla zabawy z tym biega po domu i udaje wielkiego ganstera, wtedy normalnie leżę na ziemi i nie mogę ze śmiechu aż mnie brzuch boli ;D