Topic: Gdzie można postawić witrynę cukierniczą?

Niedawno byłam z przyjaciółkami na kawie w takim niewielkim, bardzo przytulnym lokalu i ku mojemu zdziwieniu natknęłam się tam na elegancką witrynę z różnego rodzaju deserami. Super pomysł na ekspozycję takich produktów, bo od razu nabrałyśmy ochoty na dodatkowe ciacho do kawy wink Zastanawiam się, gdzie jeszcze można by było ustawić taką witrynę. Może sklep spożywczy? Piekarnia?

Re: Gdzie można postawić witrynę cukierniczą?

Chyba żadko chodzisz po lokalach, bo teraz w wiekszości kawiarni, restauracji czy nawet pubów mozna znaleźć takie witryny. To żadna nowosć.

Faktycznie rzadko smile ale wracając do tematu. Prowadzę nieduży sklep spożywczy i zastanawiam się, czy nie zainwestować w zakup takiej przeszkolonej witrynki na słodkości. Co o tym myślicie?

Jesli bedziesz miala co tam wlozyc, chodzi mi o jakies ciastka czy gotowe desery to czemu nie. Ja na przykład chetnie kupila bym sobie cos słodkiego na niedziele w osiedlowym sklepiku zamiast jezdzic specjalnie do cukierni.

Czemu nie.Witryny cukiernicze http://www.essystemk.pl/index.php?p=m&idg=pr,11,400,418 mają różne rozmiary, także bez problemu znajdziesz witrynę, którą zmieścisz nawet w najmniejszym lokalu. Największą zaletą takich witryn jest funkcja chłodzenia, dzięki czemu możesz sprzedawać nie tylko trwałe ciasta typu babka pisakowa, ale też różnego rodzaju tarty owocowe czy ciastka kremowe, które szybko by się popsuły, gdybyś chciała przechowywać je w normalnej temperaturze.

Zamiast witryny możesz zainwestować w wyspę chłodniczą http://www.essystemk.pl/index.php?p=m&idg=pr,11,400,417. Takie wyspy często spotyka się w dużych hipermarketach, ale moim zdaniem coś takiego dobrze sprawdzi się również w mniejszym sklepie, zwłaszcza jak kupisz sobie wersję wyspy wyposażonej w kółka. W takich wyspach możesz przechowywać na przykład mrożone ciasta, lody lub desery lodowe. Na takie towary też znajdziesz kupców, zwłaszcza jak będą fajnie wyeksponowane.

Małą witrynę wcisniesz w każdy kąt. Zresztą możesz kupić wysoką witrynę w kształcie lodowki. W czyms takim tez fajnie eksponuje się ciastka, ciasta czy desery. Najlepiej, jak w środku jest jakis system obrotowy półek, wtedy całość jeszcze bardziej zwraca uwagę klientów.