Topic: Desperatka szuka pomocy!

Wiem, że temat brzmi głupio, ale potrzebuję pomocy. W naszym małżeństwie zapanowała nuda. Po urodzeniu dzieci zainteresowanie mojego męża seksem zmalało i to dość zauważalnie. Obawiam się, że kiedyś nastanie taki dzień, gdzie odejdzie do innej, bo ta mu da coś więcej niż ja. Boję się tego, dlatego chciałabym się was poradzić, co powinnam zrobić, aby na nowo zapłonął ten reklamowy konar na mój widok. Proszę pomóżcie, nie mam już sił ;(

Re: Desperatka szuka pomocy!

Przede wszystkim się uspokój. Porozmawiaj z nim na spokojnie, powiedz czego chcesz, czego oczekujesz i co zauważyłaś. Może wcale nie jesteś powodem takiej sytuacji tylko może on ma problem. To, że urodziłaś dzieci nie oznacza, że jesteś gorsza od innych kobiet i mnie sexy. Poradziłabym ci naprawdę szczerą rozmowę z mężem. Powodzenia! Trzymam kciuki za Ciebie

Witaj, a może czas byś coś zmieniła w sobie? Może jakaś seksowna bielizna, albo powiększenie piersi może w tym jest ukryty diabeł? Spróbuj zastosować jakieś kremy powiększające do biustu pokaż się mężowi i sprawdź efekt, jak nie zadziała to dosyp mu viagrę do obiadu.

A może facet cie zdradza i temu nie ma ochoty na wszelkie igraszki, nie oszukujmy się ale my faceci jesteśmy wzrokowcami..

Widać kolego wyżej masz kryzys wieku średniego i nie strasz kobiety!

Nie martw się, spróbuj z nim pogadać zaproponuj jakieś zabawki erotyczne i po sprawie, na pewno się skusi. Polecam na przykład o taki produkt http://swiaterosa.pl/109-kulki-gejszy moja to używa, mnie to na przykład bardzo kręci jak sobie je wkłada, a najważniejsze ze to ona ma przyjemność. Odwagi i nie bój się swojego ciała.

Cześć. W moim związku jak nastała nuda to kupiliśmy sobie 21 cm wibrator, który polecam każdej kobiecie i taki lubrykant na przedłużenie seksu. Gra wstępna z wibratorem to niesamowite doznania, a półgodzinna penetracja z twardym jak skała penisem mojego faceta to kolejny powód do radości.

Hej, jak się nie chce z Tobą kochać może oznaczać, że jest impotentem lub ma inną, niestety. Musisz to wybadać.

Kobieto kup sobie seksowny gorset, skąpe majteczki, pończochy i pokaż mu siebie na nowo. Na facetów to działa!

Witaj, żeby się nie okazało, że inna mu już to pokazała, temu się żoną nie interesuje. Obym się myliła..