Topic: Świat opon – gdzie jak i za ile

Witam wszystkich zainteresowanych tematyką ogumienia i motoryzacji. Ostatnio rozmyślałem nad zakupem opon do swjego  motocyklu. Przyznam szczerze, że wybrałbym mimo wszystko nowe, no chyba, że znajdę jakąś perełkę okazyjną na niskiej cenie. Nie jestem pewien, czy kupowanie opon przez Internet daje w ogóle jakiś rezultat, bo nie lepiej jechać i od razu przymierzyć? A co jeśli przyślą zły rozmiar? Co sądzicie o tego typu zakupach w Internecie jeśli oczywiście mowa jest o oponach.

Re: Świat opon – gdzie jak i za ile

Witam. Ja osobiście polecam wszelkie zakupy internetowe. Jak dla mnie nie ma lepszej alternatywy na tak szybko uciekający czas. Mój mąż niedawno kupował komplet opon typu Apollo. Są to opony rolnicze, ale nie mieliśmy tyle czasu, by takie zakupy zrobić normalnie więc wybraliśmy się do sklepów internetowych i wybraliśmy to co dla nas było najkorzystniejsze. Pozdrowienia

Witajcie. Ja też polecam zakupy w Internecie. Opony bym śmiało kupował. Dlaczego? Bo to ich interes i zapewne zrobią wszystko, aby było dobrze. Dobiorą ci dobrze te opony a nawet jeśli źle to masz możliwość reklamacji. Jeśli oczywiście kupujesz w sklepie. Jeśli kupujesz z aukcji używki, z tym może być różnie. To już na twoją odpowiedzialność. Myślę, że tutaj możesz sprawdzić http://sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-motocyklowe-Michelin . Mają ciekawe oferty i ceny całkiem niskie jak na markowe opony.

Witajcie. Jeszcze nie miałem okazji kupować w ten sposób opon. Kupowałem zawsze z ogłoszenia. Jeśli mi się podobały to brałem. Nie ukrywam, że liczyła się dla mnie cena. Na nowe jeszcze mnie nei stać. Pozdrawiam

Dzień dobry. Ja mogę polecić ten sklep.opony-kunicki.pl. Kupowaliśmy tam opony zimowe z mężem. Męska część zadowolona, to ja też. Nie znam się na oponach, ale ceny mieli całkiem przyjemne, myślałam że wydamy dużo więcej na opony, ale miło się zaskoczyłam. Też z początku nie wierzyłam że takie żeczy można kupować w internecie.

Ja polecam mimo wszystko wizytę w serwisie.